MANİSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDRÜLÜĞÜ VE TÜGVA ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDRÜLÜĞÜ VE TÜGVA ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

      Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Manisa İl Temsilcisi İbrahim ÇELİK ve vakıf yönetimi, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın İsmail ÇETİN’i makamında ziyaret etti.

      Ziyarette, İl Müdürümüz Sayın Çetin’e vakıfla ilgili bilgi veren Çelik, TÜGVA’nın gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini önemseyen, bu yaklaşımlarla düşünen, tasarlayan ve hayatlarına temas eden bir misyon ile kendini  devamlı geliştiren, yenilikçi ve nitelikli insan oluşumuna katkı sağlamayı misyon edindiğini söyledi. Çelik, TÜGVA’nın yapacağı çalışmalarda, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılabilecek işbirlikleri hususunda verimli bir görüşme gerçekleştirdiklerini ifade ederek, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin’e teşekkür etti

       Ziyarette, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik faaliyetler ve çeşitli organizasyonların gerçekleştirileceği; Medeniyet ve Değerler Protokolü, Millî  Eğitim Müdürü İsmail Çetin ve TÜGVA İl Temsilcisi İbrahim Çelik tarafından imzalandı.

 

31-12-201831-12-2018

Nişancıpaşa Mah. Atatürk Blv. No 36/A Şehzadeler/Manisa - (0 236) 231 46 08 232 32 59 234 84 44 237 00 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.