MANİSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail Çetin'den Yıl Sonu Karne Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail Çetin'den Yıl Sonu Karne Mesajı

"Sevgili öğrenciler, değerli öğretmenler, kıymetli veliler. Büyük bir coşku ve heyecanla 17 Eylül 2018 Pazartesi günü başladığımız, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılını, 1.145 okul ve kurumumuzda, 251.509 öğrenci ve 18.306 öğretmeniyle başarılı bir şekilde tamamlamanın sevincini, gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. 


Sevgili öğrenciler, karnelerinizi aldınız. Bu karneler hepimizin ortak karnesidir. Unutmayalım ki bu karnelerde okulun, velinin ve öğrencinin payına düşen sorumluluklar vardır, geride bıraktığınız yılın değerlendirmesini herkesin en iyi şekilde yapacağından eminim. Tatilinizi dinlenerek, çok kitap okuyarak, seyahat ederek, yeni yerler keşfederek, yeni insanlar tanıyarak, sanat ve sporla meşgul olarak geçirmenizi arzu ediyorum. Sizleri seviyor, sizlere güveniyoruz. 


Her zaman çocuğunun yanında olan, ona sevgiyle, ilgisiyle destek olan değerli velilerimiz; Geride bıraktığımız eğitim- öğretim yılında çocuklarınızın yanında olduğunuzu ve ne kadar emek verdiğinizi biliyoruz. Sizlerin bu kutlu vazifemizde hep yanınızda olacağınız inancıyla bu tatil döneminde çocuklarınızla birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dilerim.


Kıymetli meslektaşlarım; Göstermiş olduğunuz özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Sizler olmasanız asla başaramayacağımızı biliyoruz. Bir meslektaşınız olarak sonuna kadar hak ettiğinize yürekten inandığım tatilinizi en güzel şekilde geçirmenizi, tatilin verdiği fırsatla öğrencilerimizle daha dinamik bir şekilde buluşmanızı diliyorum. 


 Saygı ve sevgilerimi sunuyor, muhabbetle selamlıyorum."

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                          İsmail ÇETİN

                                                                                                                                                                                                                                                                     İl Milli Eğitim Müdürü

                       

Nişancıpaşa Mah. Atatürk Blv. No 36/A Şehzadeler/Manisa - (0 236) 231 46 08 232 32 59 234 84 44 237 00 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.