MANİSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz sn. Mustafa DİKİCİ'nin 10 Kasım Atatürk'ü Anma ve Atatürk Haftası Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz sn. Mustafa DİKİCİ'nin 10 Kasım Atatürk'ü Anma ve Atatürk Haftası Mesajı

Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin kurucusu, büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, aramızdan ayrılışının 82'nci yıl dönümünde bir kez daha saygıyla anmaktayız. 

 

Atatürk, sahip olduğu mücadele ruhuyla milletimizin makûs talihini değiştirmiş, yediden yetmişe milletimizin bütün dinamiklerine de aşıladığı bu ruhla sadece Aziz Milletimiz için değil, bütün mazlum milletler için örnek bir lider olmuştur. 

 

Temelini atmış olduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni payidar kılmak için O'nun azmi, cesareti ve kararlılığı herkese örnek olacaktır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemizin istikrar ve güven içinde büyümesi ve Cumhuriyetin güçlenmesi için yılmadan, yorulmadan çalışmak başta biz eğitimciler olmak üzere her vatandaşımızın öncelikli vazifesidir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, vefatının sene-i devriyesinde Ulu Önder Atatürk'ü, Kahraman Silah Arkadaşlarını, tüm Şehitlerimizi ve aramızdan ayrılan Gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla yâd ediyorum.

 

Ruhları şad olsun. 

Mustafa DİKİCİ

İl Milli Eğitim Müdürü

Nişancıpaşa Mah. Atatürk Blv. No 36/A Şehzadeler/Manisa - (0 236) 231 46 08 232 32 59 234 84 44 237 00 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.