MANİSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kodla(Ma)nisa projesi 5. Sene Başı İçerik Geliştirme Çalıştayı Gerçekleştirildi

Kodla(Ma)nisa projesi 5. Sene Başı İçerik Geliştirme Çalıştayı Gerçekleştirildi

İlk olarak, 2015 yılında "Gelecek, Kodla Gelecek!" sloganıyla Valiliğimiz tarafından hayata geçirilen Kodla(Ma)nisa projesi, büyüyerek gelişimini sürdürüyor.

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında da çalışmalarına ara vermeden devam edecek proje kapsamında; geçtiğimiz yıl boyunca yapılan çalışmaları değerlendirmek, tanıtım, farkındalık ve motivasyonu arttırmak, okullarda projenin eğitim adımlarını planlamak, atölyelerin daha aktif kullanılmasını sağlamak, festival ve proje yarışmaları için uluslararası ve ulusal projeler hazırlamak ve YENEP (Yeni nesil eğitim mali destek programı) Projesi ile koordinasyon sağlamak amacıyla 7 Kasım 2019 Perşembe günü ilimiz merkezinde, ilçe proje ekiplerinin ve YENEP Proje ekiplerinin katılımıyla 5. İçerik Gelistirme Çalıştayı Gerçekleştirildi.

Gün boyu devam eden çalıştayda, 17 ilçemizden toplam 71 katılımcı yer aldı.

 

Çalıştayda alınan kararlar, projemizin Hamisi Manisa Valimiz Sayın Ahmet DENİZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa DİKİCİ ve il ve ilçe proje ekiplerimizin katıldığı kapanış toplantısında sunuldu.

Fotoğraf galerisi

Nişancıpaşa Mah. Atatürk Blv. No 36/A Şehzadeler/Manisa - (0 236) 231 46 08 232 32 59 234 84 44 237 00 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.