MANİSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu, Büyük Komutan, Eşsiz Devlet Adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü şükran ve rahmetle anıyoruz

Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu, Büyük Komutan, Eşsiz Devlet Adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü şükran ve rahmetle anıyoruz

09-11-2019

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, büyük Komutan, eşsiz devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebedi hayata intikalinin 81'nci yıl dönümünde milletçe şükranla ve rahmetle anıyoruz.

Mustafa Kemal Atatürk, savaşlardaki başarılarıyla büyük bir Komutan, Milli Mücadelede, Cumhuriyetin inşa sürecinde Büyük bir Devlet Adamıdır.
O daima ileriye bakmış, ileriye yürümüştür. Görüş ve düşüncelerindeki sağlamlık, doğruluk; uluslararası ilişkilerde güvenirlik; barış ve insan severlik değerleri ile de ender bir kişidir.

Bu duygu ve düşüncelerle cumhuriyetimizin kurucusu, milletimizin unutulmaz lideri, büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü ve silah arkadaşlarını, istiklâl mücadelemizin tüm kahramanlarını bir kez daha sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyorum.

Mustafa DİKİCİ
İl Milli Eğitim Müdürü

Nişancıpaşa Mah. Atatürk Blv. No 36/A Şehzadeler/Manisa - (0 236) 231 46 08 232 32 59 234 84 44 237 00 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.