MANİSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BAKANLIĞIMIZ İNŞAAT VE EMLAK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ DAİRE BAŞKANI İLE EĞİTİM YATIRIM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
![BAKANLIĞIMIZ İNŞAAT VE EMLAK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ DAİRE BAŞKANI İLE EĞİTİM YATIRIM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2024_07/03103253_kapak.jpg)
Bakanlığımız İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü Yapı İşleri Daire Başkanı İsmail YILDIRIM, Şube Müdürü Murat MIZRAK, Harita Mühendisi Murat BAŞEĞMEZ ve İnşaat Mühendisi Enes TUZGÖL ilimize gerçekleştirdikleri ziyaret kapsamında Manisa Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet UĞURELLİ'yi ziyaret etti. Ardından Müdürlüğümüz İnşaat ve Emlak Birimi personeli ile toplantı gerçekleştirildi.