MANİSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa DİKİCİ'nin Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa DİKİCİ'nin Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı](/www/images/mansetresim.png)
Milletimiz, 15 Temmuz 2016 tarihinde ülkemizin birlik, bütünlük ve beraberliğini ortadan kaldırmayı amaçlayan alçak Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından gerçekleştirilen hain darbe girişimine maruz bırakıldı. Aziz milletimiz, vatanımızı tehdit edebilecek her türlü engel ve zorluk karşısında dimdik duracağını tüm dünyaya göstererek canıyla, kanıyla kazandığı şanlı kahramanlık zaferiyle adını Türkiye tarihine altın harflerle kazıdı.
![14-07-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_07/14115715_PHOTO-2020-07-14-11-25-29.jpg)