MANİSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa DİKİCİ'nin birinci dönem aratatil mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa DİKİCİ'nin birinci dönem aratatil mesajı

Sevgili Öğrenciler, Kıymetli Veliler ve Saygıdeğer Meslektaşlarım,  

Covid-19 nedeniyle 2020-2021 eğitim öğretim yılında kademeli ve seyreltilmiş olarak açtığımız okullarımızda, başta kurum müdürleri, müdür yardımcıları, öğretmenler ve yardımcı hizmetlilerin destek ve katkıları, öğrencilerimizin tedbirlere uymaları ve velilerimizin de desteği ile eğitim öğretim faaliyetlerimizi sağlıklı bir şekilde sürdürme gayreti içinde olduk.

Öğretmenlerimizin mesleki gelişim faaliyetlerine katılacağı 16-23 Kasım arası birinci dönem ara tatilinde, öğrencilerimizde dinlenme, eğlenme ve öğrenme fırsatı bulacak.

Ülkemiz ve ilimizdeki vaka sayılarındaki artıştan dolayı öğretmen, veli ve öğrencilerimizin ara tatilde de tedbirlere aynı titizlikte uymalarını bekliyoruz.

Mecbur kalmadıkça dışarı çıkmayalım. Akraba ziyaretlerinden, kalabalık ortamlardan uzak duralım. Maske, mesafe ve hijyen kuralına mutlaka uyalım ki, ara tatil sonrası sağlıkla okullarımıza kavuşalım.

Öğrencilerimiz ve velilerimiz için verimli ve sağlıklı bir ara tatil olmasını temenni eder, öğretmenlerimize, mesleki gelişim faaliyetlerinde başarı dilerim.

 

Mustafa DİKİCİ

İl Milli Eğitim Müdürü

Nişancıpaşa Mah. Atatürk Blv. No 36/A Şehzadeler/Manisa - (0 236) 231 46 08 232 32 59 234 84 44 237 00 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.