MANİSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüzden Kaymakam Cemal Hüsnü KANSIZ´ a Hayırlı Olsun Ziyareti.
![İl Milli Eğitim Müdürümüzden Kaymakam Cemal Hüsnü KANSIZ´ a Hayırlı Olsun Ziyareti.](/meb_iys_dosyalar/2018_10/02090557_DSC_7203.jpg)
Manisa İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ÇETİN, Şehzadeler İlçemize atanan Kaymakam Sayın Cemal Hüsnü KANSIZ´ a göreve başlaması nedeni ile hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kaymakam Cemal Hüsnü KANSIZ ile bir süre görüşen İl Müdürümüz Sayın Çetin hayırlı olsun dileklerini ileterek, Sayın KANSIZ ´a yeni görevinde başarılar diledi.