MANİSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüzden Vali Yardımcısı Ahmet YILMAZ´a Hayırlı Olsun Ziyareti
![İl Milli Eğitim Müdürümüzden Vali Yardımcısı Ahmet YILMAZ´a Hayırlı Olsun Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2018_10/05161921_DSC_2020.jpg)
Manisa İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ÇETİN, Vali Yardımcısı Ahmet YILMAZ´a göreve başlaması nedeni ile hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Vali Yardımcısı Sayın Yılmaz ile bir süre görüşen İl Müdürümüz Sayın Çetin hayırlı olsun dileklerini ileterek, yeni görevinde başarılar diledi.