MANİSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüzden Vali Yardımcısı Hayri Sandıkçı´ya Hayırlı Olsun Ziyareti
![İl Milli Eğitim Müdürümüzden Vali Yardımcısı Hayri Sandıkçı´ya Hayırlı Olsun Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2018_10/04112741_DSC_1912.jpg)
Manisa İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ÇETİN, Vali Yardımcısı Hayri Sandıkçı´ya göreve başlaması nedeni ile hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Vali Yardımcısı Sayın Sandıkçı ile bir süre görüşen İl Müdürümüz Sayın Çetin hayırlı olsun dileklerini ileterek, yeni görevinde başarılar diledi.