MANİSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET UĞURELLİ ZİHİNSEL ENGELLİLER REHABİLİTASYON MERKEZİ AÇILIŞINA KATILDI
![İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET UĞURELLİ ZİHİNSEL ENGELLİLER REHABİLİTASYON MERKEZİ AÇILIŞINA KATILDI](/meb_iys_dosyalar/2024_02/05161221_9aeda0d62eee431cb365e8e136b4756c.jpg)
Şehzadeler Belediyesi tarafından engelli bireylerin yaşamlarını kolaylaştırmak ve toplumsal entegrasyonlarını güçlendirmek amacıyla Tilkisüleymaniye Mahallesi'nde hayata geçirilen 21 yaş üzeri Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon Merkezi ve Korumalı İşyeri açılışı yapıldı. Açılış törenine Manisa Valimiz Sayın Enver Ünlü, İl Müdürümüz Sayın Mehmet Uğurelli, protokol üyeleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.