MANİSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MANİSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET UĞURELLİ BAŞKANLIĞINDA 17 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ VE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ DAİRE AMİRLERİ İLE "TÜRKİYE YÜZYILI MAARİF MODELİ YENİ MÜFREDAT" TOPLANTISI YAPILDI
![MANİSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET UĞURELLİ BAŞKANLIĞINDA 17 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ VE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ DAİRE AMİRLERİ İLE](/meb_iys_dosyalar/2024_05/06221025_kapak.jpg)
İl Müdürümüz Mehmet UĞURELLİ başkanlığında, Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda 17 İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün, İl Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimizin katılımıyla "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Yeni Müfredat" ile ilgili bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı.