MANİSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MANİSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET UĞURELLİ BAŞKANLIĞINDA İL ZÜMRE BAŞKANLARI İLE "TÜRKİYE YÜZYILI MAARİF MODELİ YENİ MÜFREDAT" TOPLANTISI YAPILDI
![MANİSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET UĞURELLİ BAŞKANLIĞINDA İL ZÜMRE BAŞKANLARI İLE](/meb_iys_dosyalar/2024_05/07195047_21.jpg)
İl Müdürümüz Sayın Mehmet UĞURELLİ başkanlığında, Manisa Öğretmenevi Konferans Salonunda il zümre başkanlarının katılımıyla "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Yeni Müfredat" ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.