MANİSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MANİSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET UĞURELLİ BAŞKANLIĞINDA MÜDÜRLÜĞÜMÜZ DAİRE AMİRLERİ İLE "TÜRKİYE YÜZYILI MAARİF MODELİ YENİ MÜFREDAT" TOPLANTISI YAPILDI
![MANİSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET UĞURELLİ BAŞKANLIĞINDA MÜDÜRLÜĞÜMÜZ DAİRE AMİRLERİ İLE](/meb_iys_dosyalar/2024_05/03201214_1.jpg)
İl Müdürümüz Sayın Mehmet UĞURELLİ başkanlığında, Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda Eğitim Müfettişleri Başkanı, İl Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimizin katılımıyla "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Yeni Müfredat" konulu toplantı yapıldı.