MANİSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MANİSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET UĞURELLİ BAŞKANLIĞINDA SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ TEMSİLCİLERİ VE BASIN MENSUPLARI İLE "TÜRKİYE YÜZYILI MAARİF MODELİ YENİ MÜFREDAT" TOPLANTISI YAPILDI
![MANİSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET UĞURELLİ BAŞKANLIĞINDA SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ TEMSİLCİLERİ VE BASIN MENSUPLARI İLE](/meb_iys_dosyalar/2024_05/08191610_kapak.jpg)
İl Müdürümüz Sayın Mehmet UĞURELLİ, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve basın mensuplarıyla bir araya geldi. Müdürümüz, Manisa Öğretmenevinde düzenlenen toplantıda "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Yeni Müfredat" ile ilgili açıklamalarda bulundu.