MANİSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MANİSA MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET UĞURELLİ BAŞKANLIĞINDA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCILARI, İL MİLLÎ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ VE 17 İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜN KATILIMI İLE 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YILSONU DEĞERLENDİRME VE KOORDİNASYON TOPLANTISI
![MANİSA MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET UĞURELLİ BAŞKANLIĞINDA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCILARI, İL MİLLÎ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ VE 17 İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜN KATILIMI İLE 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YILSONU DEĞERLENDİRME VE KOORDİNASYON TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2024_06/28185542_kapak.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet UĞURELLİ başkanlığında, Salihli Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Toplantı Salonunda, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Millî Eğitim Şube Müdürü ve 17 İlçe Milli Eğitim Müdürünün katılımları ile 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Yılsonu Değerlendirme Toplantısı yapıldı.