MANİSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MANİSA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET UĞURELLİ DEMİRCİ İLÇEMİZDE "TÜRKİYE YÜZYILI MAARİF MODELİ" YENİ MÜFREDATLA İLGİLİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI
![MANİSA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET UĞURELLİ DEMİRCİ İLÇEMİZDE](/meb_iys_dosyalar/2024_05/21230931_kapak.jpg)
İl Müdürümüz Sayın Mehmet UĞURELLİ başkanlığında, "Eğitim Yöneticileri Buluşmaları" kapsamında Demirci İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Konferans Salonunda okul müdürlerinin katılımı ile toplantı yapıldı.
Ardından İl Müdürümüz Mehmet UĞURELLİ başkanlığında, Demirci Necip Fazıl Kısakürek Fen Lisesi Konferans Salonunda okul müdürleri ve zümre başkanlarının katılımıyla "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" Yeni Müfredatla ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.