MANİSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MANİSA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET UĞURELLİ GÖRDES İLÇEMİZDE "TÜRKİYE YÜZYILI MAARİF MODELİ" YENİ MÜFREDATLA İLGİLİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI
![MANİSA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET UĞURELLİ GÖRDES İLÇEMİZDE](/meb_iys_dosyalar/2024_05/14194515_kapak2.jpg)
Gördes ilçemizi ziyaret eden Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet UĞURELLİ, Gördes ilçemizdeki eğitim yöneticileriyle Gördes Belediyesi Toplantı Salonunda bir araya gelerek "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" yeni müfredat ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Müdürümüz Mehmet UĞURELLİ, daha sonra Gördes İlçe Zümre Başkanları ile bir araya geldi ve "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" yeni müfredat ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı.