Mevlid-i Nebi Programı
![Mevlid-i Nebi Programı](/meb_iys_dosyalar/2018_11/21150823_DSC_5811.jpg)
İl Müdürümüz İsmail Çetin, Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri çerçevesinde Manisa B.B. Kültür Merkezi Lale Salonu’nda, Manisa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğünce gerçekleştirilen programa katıldı. Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Kur’an ı Kerim Tilavetinin ardından Okul Müdürü Gönül Çiftçioğlu açılış konuşmasını yaptı. Mevled-i Nebi konulu röportaj sunumundan sonra şiirler ve ilahilere yer verildi.
“Peygamberimiz ve Gençlik” konulu şiir ve kompozisyon yarışması ödül töreninin ardından program sona erdi.