MANİSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜSİAD Manisa Temsilciliğinden İl Müdürlüğümüze Ziyaret
![MÜSİAD Manisa Temsilciliğinden İl Müdürlüğümüze Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_10/04163003_DSC_2004.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ÇETİN Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Manisa Şubesi Başkanı Mehmet Reşit Ürper ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında ağırladı. MÜSİAD Başkanı Sayın Ürper yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek İl Müdürümüz Sayın Çetin ile eğitim-öğretimle ilgili sohbette bulundular.
İl Müdürümüz Çetin ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.