MANİSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜBİTAK 15. ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASI ÖN DEĞERLENDİRMELERİ SONUÇLANDI
TÜBİTAK 15. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında ilimiz, toplam 8 proje ile finale kaldı.![TÜBİTAK 15. ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASI ÖN DEĞERLENDİRMELERİ SONUÇLANDI](/meb_iys_dosyalar/2021_05/12004632_6D25DC38-9061-49D0-AB87-0C04EBC1B63C.jpg)
2204-B Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması'nda Müdürlüğümüze bağlı okullarımızdan yapılan başvuruların %25'i başarılı bulunarak, 7 okulumuz 8 projeyle İzmir Bölge Finali'ne katılmaya hak kazanmıştır. Değerli öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ederiz.