VALİ SAYIN DENİZ VE İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ÇETİN´DEN DEMİRCİYE ZİYARET
![VALİ SAYIN DENİZ VE İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ÇETİN´DEN DEMİRCİYE ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2018_12/28170215_5.jpg)
Manisa Valisi Sayın Ahmet Deniz ile birlikte Demirci İlçemizi ziyaret eden İl Müdürümüz Sayın İsmail Çetin , Demirci İmam Hatip Lisesi okul, pansiyon ve spor salonu inşaatında müteahitlerden bilgi alarak incelemelerde bulundu. Ayrıca Demirci İmam Hatip Ortaokulu öğretmenleri ile bir araya gelen Sayın Çetin , eğitim-öğretim hakkında bilgi alarak öğretmenlerle sohbet etti.
Sayın Çetin, daha sonra Demirci Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve pansiyonunda incelemelerde bulunarak ihriyaçları yerinde tespit etti.